Ubytování v chalupách

Chalupa

5 osob - 2 ložnice / ubytovaní min. 2 noci

Cena za noc / celý objekt

není k dispozici

Objednat ubytování

Výminek

5 osob - 2 ložnice / ubytovaní min. 2 noci

Cena za noc / celý objekt

3600,- Kč

Objednat ubytování

Komora

4 osoby - 1 ložnice / ubytovaní min. 2 noci

Cena za noc / celý objekt

2500,- Kč

Objednat ubytování

Poplatky a provoz

 

Poplatek obci 20Kč/os./den.

Vratná kauce 3000 Kč /objekt Cena ubytování jsou smluvní, neobsahují žádné pojištění.

 

Rezervaci ubytování potvrdíme nejpozději do 48 hodin e - mailem či telefonicky. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Rezervace se stává závaznou až po zaplacení zálohy, kterou jste povinni uhradit nejpozději do 7 dnů od potvrzení rezervace.

 

Cena zahrnuje spotřebu vody. Při potvrzení objednávky vás požádáme o zaplacení zálohy. Cena za ubytování se platí převodem na náš bankovní účet idelální polovina ceny pobytu do 3 pracovních dnů tím pádem se závazně rezervuje termín a zbytek měsíc před zahájením pobytu – peníze musí být do začátku pobytu připsány na náš účet.

 

Začátek (příjezd 15 hod)a konec ubytování(odjezd 10hod.): Ubytování u nás mohou využít pouze osoby, které se prokáží platným dokladem totožnosti (občanský průkaz, cestovním pas). Identifikační údaje z dokladu totožnosti zaneseme do knihy ubytovaných hostů. Vyhrazujeme si právo neubytovat předem nenahlášené osoby včetně dětí. Ubytování domácích zvířat je možné pouze po předchozí dohodě. Pokud není pobyt zahájen ve sjednaný den, zaniká nárok na sjednané ubytování bez náhrady. Využití ubytování je vymezeno pouze na dobu předem sjednanou.

Cena nezahrnuje elektickou energii ta bude doúčtována dle skutečné potřeby.

 

Storno podmínky: Při zrušení závazné rezervace více než dva měsíce před plánovaným začátkem pobytu je záloha vrácena v plné výši. Při zrušení závazné rezervace více než jeden měsíc před plánovaným začátkem pobytu je záloha vrácena v poloviční výši. Při zrušení závazné rezervace méně než jeden měsíc před plánovaným začátkem pobytu již záloha vrácena nebude.

Vybavenost chalup a služby

Satelitní TV

Wifi připojení

Domácí zvířata za poplatek 250 Kč na den

Stravování 100m

Vlaková zastávka 500m

Tel.: +420 777 237 503

podsenkem@email.cz

Karolinka, čp. 285

Kontaktní formulář

Platby a stornovací podmínky

Kontaktní formulář

* Váš e-mail :
Telefon :
* Text zprávy :
* Ověřovací kód :
* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit..